Powieści i Opowiadania

Powieści i opowiadania w formie ebooków, czyli książek elektronicznych.

Świat według Kratka

Świat według Kratka

"Banner był imponujący. Wisiał w samym środku miasta. Po lewej orzeł - biały, po prawej Pan Kratek full kolor, a w środku hasło: "NASZĄ PLATFORMĄ RODZINA PRAWA I SPRAWIEDLIWA"

Zbiór krótkich, zabarwionych czarnym humorem tekstów połączonych postacią głównego bohatera. Migawki z jego życia od narodzin do... Obraz współczesności z punktu widzenia przeciętnego człowieka.

Ściągnij Ebooka "Świat według Kratka"

 

Oskar i reszta

Oskar i reszta

Niesamowicie zabawne opowiadania, często zakończone jeszcze śmieszniejszymi pointami. Wciągają bez granic!

Poczucie humoru, to niesamowicie istotna rzecz, która bardzo przydaje się w życiu. Jestem pewien, że Ty masz duże poczucie humoru i lubisz czytać zabawne opowiadania.

Jeśli tak właśnie jest, to już za chwilę na Twojej twarzy pojawi się uśmiech od ucha do ucha. Tak właśnie działa na czytelników zbiór opowiadań zatytułowany "Oskar i reszta"

Ta nowatorska książka elektroniczna opowiada o małym chłopcu Oskarze, który próbuje porozumieć się ze swoimi rodzicami, co owocuje szeregiem niezwykle zabawnych nieporozumień. Odkrywa także nowe zastosowania wielu znanych powiedzonek, którymi posługują się zarówno dorośli jak i dzieci.

Ściągnij Ebooka "Oskar i reszta"

 

Zaplątani w czat

Zaplątani w czat

Seks, przyjaźń, przygoda, samotność, związki, relacje międzyludzkie, czat.

Czy chciałbyś, już za chwilę móc zapoznać się z pierwszą w Polsce książką - powieścią w formie ebooka? Postanowiliśmy zaryzykować i przygotowaliśmy wspólnie z Autorami książkę "Zaplątani w czat" w formie elektronicznej. Nieprzypadkowo książka dotyka tematyki wirtualnych społeczności, kontaktów w Internecie. Na pewno także jesteś miłośnikiem Internetu i wszelkie sprawy z nim związane Cię interesują. Teraz masz okazję wziąć udział w najbardziej nietypowym 'eksperymencie' w polskim Internecie. Pomóż nam udowodnić, że książki w formacie elektronicznym mają przed sobą świetlaną przyszłość.

Ściągnij Ebooka "Zaplątani w czat"

 

Kryminał Tango

Kryminał Tango

Fragmenty recenzji książki "Kryminał Tango"

Kilkanaście bardzo sprawnie napisanych niedługich opowiadań. Tomik wyprodukowany ze znajomością rzeczy, przenikliwością i "ogładą językową" adekwatną do tematu. Nie sposób uniknąć odniesień do MURÓW HEBRONU Stasiuka. Bez kompleksów. (Kurier Czytelniczy nr.70 listopad-grudzień 2000r.)

Ściągnij Ebooka "Kryminał Tango"

 

Mitologia japońska

Mitologia japońska

Mitologia japońska różni się nieco od mitologii zachodnich, co moim zdaniem warto zaznaczyć już na wstępie, bowiem dla człowieka ukształtowanego, również w sferze mitów i legend, w obrębie cywilizacji zachodniej może to być coś trudnego do przyjęcia i zrozumienia - jak zwykle dzieje się z wszystkim, co kulturowo jest odmienne - a wynikającego głównie z nieznajomości tej kultury i jej specyfiki. A zatem, mitologię japońską dzieli się przede wszystkim na mitologię oficjalną i popularną.

Ściągnij Ebooka "Mitologia japońska"